Strona Główna Forum Kontakt Linki Reklama
Losowe zdjęcie:

Aktualności : Zapraszamy na kurs ”Szkolenie dla Eksploatatorów Stacji Uzdatniania Wody- CZĘŚĆ PIERWSZA”

Zapraszamy na kurs ”Szkolenie dla Eksploatatorów Stacji Uzdatniania Wody- CZĘŚĆ PIERWSZA”


Zapraszamy na kurs ”Szkolenie dla Eksploatatorów Stacji Uzdatniania Wody- CZĘŚĆ PIERWSZA”, które odbędzie się w dniach 19-20 czerwca 2013 r.  Miejsce spotkania to Bierzglinek k/Wrześni.


W ciągu 7 lat edycji “Szkoleń dla eksploatatorów SUW” skorzystała z nich blisko 600 osób z ponad 200 przedsiębiorstw i jednostek wodociągowo-kanalizacyjnych oraz komunalnych z całej Polski. To jedyne w Polsce tak specjalistyczne i kompleksowe szkolenie przeznaczone dla eksploatatorów SUW. Istnieje pięć części szkolenia, które  można poznawać w dowolnej kolejności. Jednak dopiero wszystkie części stanowią integralny zasób wiedzy, którą pragniemy przekazać. Szczegółowe opisy bloków tematycznych w załączonej informacji W trakcie spotkań prezentowane będą filmy video, zdjęcia oraz wizualizacje komputerowe z licznych stacji wodociągowych z całego kraju. Organizator spotkań jak i one same spełniają wymagania pozaszkolnych form kształcenia ustawicznego zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. „w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U poz. 186 z 2012 r. z póź. zmianami). Po zakończeniu każdego kursu zostaną wystawione zaświadczenia o jego ukończeniu zgodnie z wymaganiami powyższego aktu prawnego.

Szczegóły na stronie www.forum-wodociagi.pl 

Ogłoszenie:

Nasz strona na facebooku:

więcej

Artykuły technologiczne:

Warsztaty w Boszkowie więcej

Usuwanie twardości na SUW - cz. I - metoda strąceniowa więcej

Zapowietrzanie filtrów ciśnienowych - przyczyny, sposoby zapobiegania więcej

Badania technologiczne nad uzdatnianiem wody na SUW Podgórna więcej

Charakterystyka zanieczyszczeń wód - fluor więcej

Charakterystyka zanieczyszczeń wód - jon amonowy więcej

Wszystkie artykuły

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie artykułów publikowanych w witrynie bez zezwolenia zabronione.